فلش مموری ابزاری جدایی ناپذیر از کاربران کامپیوتر در دنیای دیجیتال امروزی می باشد، امروزه فلش مموری ها جهت انتقال اطلاعات شخصی و ذخیره اطلاعات کاربران نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. این گونه حافظه ها به دلیل قابل حمل بودن و متصل شدن به کامپیوتر های مختلف کاربران همواره در خطر پاک شدن اطلاعات توسط ویروس های کامپیوتری، حذف شدن ناخواسته اطلاعات و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار قرار دارند. شما در چنین موقعیتی نیاز به مرکز متخصص با تجهیزات و متخصین زبده جهت رفع مشکلات به وجود آمده برای اطلاعات بسیار مهم خود دارید. مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت دارای بالاترین آمار بازیابی اطلاعات و موفقیت در بازگردانی اطلاعات فلش مموری می باشد که مجهز به به روز ترین ابزاری های ریکاوری در صنعت بازیابی اطلاعات می باشد.

ریکاری فلش مموری  (بازیابی اطلاعات حافظه های فلش) 

مشکلات فلش مووری را میتوان به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم نمود.

مشکلات نرم افزاری:

مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت توانایی بازیابی در صورت فرمت شدن، پاک شدن ناخواسته اطلاعات، حذف شدن ناخواسته اطلاعات، عدم شناسایی فلش مموری توسط کامپیوتر توانایی ریکاوری اطلاعات شما را دارد.

مشکلات سخت افزاری:

بسیاری از حافظه های فلش مموری کاربرانی که به مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت مراجعه میکنند با مشکل عدم شناسایی حافظه توسط کامپیوتر و غیر قابل باز شدن دیسک مواجه شده اند.  در بسیاری از موارد این گونه مشکلات ناشی از مشکلات سخت افزاری می باشد. مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت تنها مرکز تعمیر و ریکاوری هارد دیسک در شمال کشور می باشد که ابزارهای مخصوص ریکاوری حافظه های فلش مجهز می باشد.

مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت با استفاده از به روز ترین تکنولوژی کشور روسیه توانایی بازیابی اطلاعات حافظه های فلش مموری با مشکلات سخت افزاری را برای شما امکان پذیر می سازد. PC3000 Flash به روزترین ابزار جهت بازیابی اطلاعات این گونه حافظه است که توانایی بازیاب اطلاعات حافظه های فلش مموری با مشکلات سخت افزاری با چیپ های معیوب می باشد.

برخی از عوامل سخت افزاری خرابی حافظه های فلش:

  • خرابی سوکت USB به دلایل مختلف

  • صدمات ناشی از آب، گرما، حرارت

  • آسیب های وارده به فایلها توسط ویروس ها

  • مشکل الکترونیکی وگرم شدن بیش از حد

برخی از مزایای خدمات بازیابی اطلاعات در مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت:

  • پشتیبانی از تمامی فرمت های فایل ها و برندهای تولید کننده

  • میزان موفقیت بالای ۹۰ درصد ریکاوری و تعمیرات ساخت افزاری

  • ریکاوری توسط دستگاه PC3000 Flash تکنولوژی روسیه

  • امنیت اطلاعات و صابقه درخشان در صنعت بازیابی اطلاعت

  • خدمات اضطراری بازیابی فلش درایوها و امکان ارایه سرویس ۲۴ ساعته

  • پرداخت هزینه بازیابی فقط در صورت بازیابی و سلامت اطلاعات مورد نظر مشتری

مشاوره تلفنی

جهت مشاوره تلفنی جهت دریافت اطلاعات مدت زمان مورد نیاز حهت بازیابی ریکاوری فلش مموری و پروسه کاری و هزینه خدمات با کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت تماس بگیرید:

 ۰۱۳-۳۳۲۴۶۵۱۵

 هنگام خرابی فلش USB چه باید کرد ؟

اگر درایو فلش شما به صورت فیزیکی آسیب دیده باشد ، کامپیوتر شما ممکن است در شناختن آن با مشکل روبرو شود و هنگامی که درایو فلش شما به آن وصل میشود ممکن است کامپیوتر شما دائم گیر کند و یا قفل شود .
بسیاری از حالات خرابی فلش نشانه هایی مشابه دارند و تشخیص علت دقیق از دست دادن داده ها می تواند گاهی مشکل باشد.
هنگامی که متوجه نشانه هایی مبنی بر از دست رفتن اطلاعات شدید برای ایمن نگه داشتن فایل های خود ، فلش را از کامپیوتر جدا کنید. و از هر تلاشی برای خواندن و یا تعمیر فلش خود تحت هر شرایطی بپرهیزید و کار را به متخصص امر بسپارید.
از فرمت کردن فلش در صورتی که ویندوز درخواست فرمت میکند اجتناب کنید.
همچنین از اجرای برنامه ScanDisk  ویندوز یا برنامه های مشابه جداً خودداری کنید چون ممکن است صدمات غیر قابل جبرانی به اطلاعات وارد شود و شانس بازیابی اطلاعات را برای همیشه از دست بدهید.