پارتیشن بندی عملی برای مدیریت هر چه بهتر هارد دیسک و اطلاعات ذخیره شده بر روی آن است. انواع مختلف پارتیشن بندی NTFS , FAT , FAT32 exFat و …. در انواع سیستم عامل ها مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت بروز هرگونه مشکل برای این گونه پارتیشن ها امکان دسترسی کاربران به اطلاعات آن از بین می رود. در صورت بروز چنین مشکلاتی نیاز به مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات جهت بازیابی اطلاعات بسیار مهم خود دارید، مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از متخصصین این زمینه اقدام به بازیابی اطلاعات شما می کند.

بازیابی پارتیشن هارد دیسک های پاک شده

بازیابی پارتیشن های NTFS:

پارتیشن NTFS از جمله پرکاربردترین نوع پارتیشن بند هارد دیسک سیستم عامل های ویندوز می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل برای پارتیشن بندی هارد دیسک کامپیوتر شما مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت قادر به بازیابی اطلاعات شما می باشد.

بازیابی پارتیشن های FAT32:

پارتیشن FAT32 یکی از پرکاربردترین نوع پارتیشن بندی برای حافظه های Flash  و SD card در دستگاه های قابل حمل و دوربین های عکاسی می باشد. معیوب شدن پارتیشن FAT32 یکی از عوامل عمده خرابی در این گونه حافظه ها است. مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مانند PC3000 Flash و بهره گیری از متخصصین این زمینه اقدام به بازیابی اطلاعات حافظه های شما میکند.

تماس با ما

جهت ارسال حافظه خود برای بررسی اولیه ، آگاهی از مدت زمان و شرایط بازیابی اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

۰۱۳-۳۳۲۴۶۵۱۵